Mulțumim tare mult copiilor și profesorilor de la Școala Gimnazială Nr.27, care s-au implicat cu sufletul în Campania “Împreună de Sărbători”. Sute de pachete cu dulciuri, alimente neperisabile, haine, rechizite și jucării, vor ajunge de asemenea la copiii din medii defavorizate! Imagini, în curând pe pagina Asociației, dar și pe site-ul nostru www.asociatiaaicipentrutine.ro Mulțumim Scoala Gimnaziala Nr.27 „Anatol Ghermanschi” Brasov

De asemenea, mulțumim tare mult voluntarului nostru Giorgi Giorgiana, care s-a dedicat Campaniei și care este chiar fostă elevă a Școlii Gimnaziale Nr.27. Felicitări tuturor!