La Apața, alături de doamna Ana, la împlinirea a 102 ani!

Asociația ”Aici pentru Tine” a cunoscut povestea doamnei Ana Kovacs, în vârstă de 102 ani, din Apața! O femeie puternică ce se bucură de fiecare moment al vieții. Are grijă singură, lucrează în grădină și se hrănește cu produse naturale, cultivate chiar de ea pe parcursul anului.

La împlinirea frumoasei vârste de 102 ani, Asociația ”Aici pentru Tine”, a fost alături de Ana Kovacs, împreună cu Ambasadorul nostru Tamas Toro și Gal Andras Zsolt, dar și cu rudele și prietenii doameni, ce ne-au încântat cu povești de demult.

Mulțumim Cofetăria Bombo pentru sprijinul acordat în realizarea unui moment minunat, dar și presei locale, Mix TV Brașov și Brașovul Tău, pentru materialele frumoase realizate cu ocazia evenimentului nostru.

Aici puteți citi articolul publicat în ziarul Brașovul Tău și pe online:

ana2 ana1