IMPLICA-TE !

Orice sumă, oricât de mică si s-ar părea, este importantă pentru cei aflați în nevoie.Poți transforma 3,5% din impozitul tău anual pe venit într-un cadou pentru copiii, bătrânii, mamele singure sau persoanele cu probleme medicale aflate în grija Asociației ”Aici pentru tine”.
Descarcă formularul, pînă pe 25 mai 2019, completează-l cu datele asociației și depune-l la registratura administrației financiare de care aparții!

Descarcă formularul!

DONEAZA 2 EUR la SMS 8842 cu textul „centru” si ajuta la construirea primului CENTRU COMUNITAR MODERN DIN ROMANIA!

Dacă vrei să faci o donație prin transfer bancar, gasesti mai jos datele de cont ale asociației.
RO64 BACX 0000 0010 9580 7001 deschis la Unicredit Țiriac Bank.

Directioneaza 3,5% din impozitul pe venit pentru o cauza nobila !

Fii voluntar!

Avem nevoie de voluntari cu inima mare, care să aducă bucurie în lumea plină de griji a beneficiarilor noștri.
Ne puteți contacta telefonic, la numărul: 0726 686 793 – Adina Camelia Gál sau scrie-ne la contact@asociatiaaicipentrutine.ro