DONEAZĂ!

Direcționează 3,5% din impozitul pe venit pentru o cauză nobilă!

RO64 BACX 0000 0010 9580 7001 deschis la Unicredit Țiriac Bank.

Ajutați la construirea primului CENTRU COMUNITAR MODERN DIN ROMANIA!

Ești persoană fizică, salariat sau pensioar cu pensie mai mare de 1000 de lei/lună?

Atunci poți transforma 3,5% din impozitul tău anual pe venit într-un cadou pentru copiii, bătrânii, mamele singure sau persoanele cu probleme medicale aflate în grija Asociației ”Aici pentru tine”.
Descarcă formularul, pînă pe 25 mai 2019, completează-l cu datele  personale și depune-l la registratura administrației financiare de care aparții!

Orice sumă, oricât de mică ar părea, este importantă pentru cei aflați în nevoie.

Lumea se schimbă prin exemplul nostru nu prin opinia noastră!

Descarcă formularul!

Dacă vrei să faci o donație prin transfer bancar, gasesti mai jos datele de cont ale asociației. RO64 BACX 0000 0010 9580 7001 deschis la Unicredit Țiriac Bank.
Ajutați la construirea primului CENTRU COMUNITAR MODERN DIN ROMANIA!

Avem nevoie de voluntari cu inima mare, care să aducă bucurie în lumea plină de griji a beneficiarilor noștri.
Ne puteți contacta telefonic, la numărul: 0726 686 793 – Adina Camelia Gál sau scrie-ne la contact@asociatiaaicipentrutine.ro